Aktuality

Report z listopadového turnaje dvouher 2018

Jednoho krásného sobotního odpoledne se utkali borci ze všech konců světa, mezi nimi i ti z dolního a horního konce Fryčovic.


Na turnaj nakonec dorazilo 12 chlapů, kteří doma dostali od manželky důvěru. Hráli jsme tedy podle plánu na dvě vlny a tak vše mohlo proběhnout v klidu a pohodě bez zbytečného čekání. Dle propozic jsme po menších softwarových komplikacích odehráli turnaj systémem švýcar. Přestože jsme se zprvu dohodli na šesti kolech, žádný sportovec nebyl ke konci unaven a tak jsme odehráli ještě sedmé kolo, které jako vždy zamíchalo celkovým pořadím. Turnaj se obešel bez fyzického zranění a jen několik hráčů utrpělo psychickou újmu, kterou následně poctivě zahnali v Sokolce. 

Po turnaji jsme se dohodli, že se nebudeme zbytečně zabývat detaily, jako jsou počty bodů, skóre, a zveřejníme jen celkové pořadí, které bylo následující:

1. Filip Kublák

2. Milan Bonobo

3. David Hlosta

4. Petr MalÝk

5. Robert Juračka

6. Jiří Dvorský

7.Tomáš Východil

8. Jiří Vrtný

9. Radim Ivánek

10. Josef Strakoš

11. Radim Sroka

12. Marek Hendrych

K pořadí je nutné dodat, že vítěz Filip Kublák neztratil v celém turnaji žádný set a právem tak obsadil první místo.

Za rekordně nízké startovné můžeme tentokrát poděkovat Badmintonovému klubu Fryčovice a Restauraci Sokolka, kteří byli sponzory tohoto turnaje.

Další turnaj mužských dvouher je, stejně jako Vánoce, vždy za dveřmi, ale pravděpodobně se uskuteční až v příštím kalendářním roce.

Děkuji předsedovi VanDuchovi za poskytnutí počítače, tiskárny a morální podporu. Několik fotografií z turnaje můžete na vlastní oči spatřit zde.

Milan Bonobo